LT EN
Pradžia

Restoranų prekybos apskaitos sistema Presta

Restoranų prekybos apskaitos sistema Presta

Presta – tai išbandytas programinis sprendimas, kuris palengvina ir pagreitina darbą.

Presta – tai lietuviška restoranų apskaitos ir valdymo sistema, kurią pradėjome kurti prieš 17 metų. 2005 m. Infobalt įvertino sistemą Presta, kaip geriausią ITTE produktą „Programinės įrangos“ kategorijoje. Šiuo metu Presta naudojama daugiau kaip 300 kavinių, restoranų, klubų, viešbučių, kazino įvairiuose Lietuvos ir Latvijos miestuose.

 

Kad būtų DIRBTI LENGVA

 

Informacija
Bet kuriuo metu galėsite matyti išsamią informaciją apie žaliavų ir prekių judėjimą, pardavimus, pirkimus, klientų lankomumą, nuolaidų, restorano darbo efektyvumą (gausite ataskaitas grafine ir lentelių forma).

Valdymas
Jūs galėsite valdyti sandėlio prekių kiekius (parinkti optimalų kiekį), darbuotojus (darbo naudingumą), tiekimą (tiekimo laiko organizavimą), klientų lojalumo skatinimą.

Kontrolė
Galėsite efektyviai kontroliuoti pinigus, sandėlio prekes, žaliavų kiekius, darbuotojus.

Taupymas
Jeigu dirbsite su Presta valdymo sistema, taupysite laiką (greitai gausite visą informaciją, greičiau aptarnausite klientus) ir pinigus (galėsite optimizuoti darbuotojų skaičių).

Nauda
Presta sistema Jums bus naudinga, nes greitai gausite informaciją (čia ir dabar galėsite gauti tikslius duomenis), galėsite greitai priimti sprendimus, mažinsite išlaidas, „neįšaldysite“ pinigų, tiksliai tvarkysite apskaitą, pritrauksite daugiau klientų ir skatinsite jų lojalumą („pririšite“ klientus nuolaidomis, akcijomis, dovanomis), sumažės darbuotojų klaidų, padidės Jūsų klientų pasitenkinimas, aptarnavimo greitis ir pagerės kokybė.

Presta Servisas
Vadovo, apskaitininko ir vadybininko darbo modulis

Šiame viename modulyje, sukoncentruotos visos pagrindinės funkcijos, kurios naudojamos  restorano apskaitos vedimui, veiklos analizei ir valdymui. Visa tai daro modulį patrauklų, lengvai įsisavinimą ir maksimaliai efektyvų.

Optimizuosite sandėlių valdymą
Paprasčiau pajamuosite, nurašysite, atliksite inventorizaciją ir vidinius perkėlimus. Galėsite sekti sandėlių atsargų likučius. Galėsite stebėti, kaip prekės juda tarp sandėlių ar padalinių.

Greitai ir lanksčiai valdysite prekinį asortimentą
Galėsite naudoti prekyboje gamybos specifikacijas, dirbti su tiekėjų sąrašu. Galėsite suformuoti prekių asortimentą, jo kainas, kalkuliacines korteles.

Valdysite pardavimus
Fiksuosite klientus ir galėsite gauti ataskaitas apie juos. Galėsite suformuoti ir spausdinti sąskaitas faktūras. Galėsite sukurti ir taikyti nuolaidų sistemą.

Vesite personalo apskaitą
Matysite personalo darbo apskaitą.

Gausite išsamias ataskaitas
Šis modulis galės Jums pateikti įvairiais pjūviais pateiktas išsamias prekių, personalo, tiekėjų, nuolaidų, klientų ir žaliavų ataskaitas.

Presta Servisas Light
Sprendimas mažoms maitinimo įmonėms

Įmonių, kurios turi vieną, du restoranus, kavines ar barus, poreikiai jų valdymo programai yra mažesni negu didelių maitinimo įstaigų tinklų. Mažoms įmonėms dažniausiai reikia, kad valdymo sistema turėtų tik pagrindines funkcijas ir reikėtų skirti minimaliai laiko apskaitos tvarkymui ir įstaigos valdymui. Atsižvelgėme į šiuos mažų įmonių poreikius ir sukūrėme, būtent joms skirtą, paprastesnę Presta Servisas versiją – Presta Servisas light.

Presta Prekyba-R
Padavėjo, barmeno, kasininko ir salės administratoriaus darbo vietos modulis

Presta Prekyba – R – tai itin lengvai išmokstamas ir patogiai, greitai bei stabiliai veikiantis modulis. Įprastai, žmonės, net kurie nei karto nesinaudojo kompiuterine sistema, greitai išmoksta dirbti.

Valdysite pardavimus, klientų užsakymų priėmimą ir perdavimą gamybai
Šis modulis betarpiškai dirbs su fiskaliniais spausdintuvais ir POS sistemomis. Tai bus labai patogu ir sutaupys daug laiko. Personalui nereikės tų pačių veiksmų kartoti daug kartų: užsirašyti kliento pageidavimus ant lapelio, sužymėti prekes kurias turi išduoti virtuvė, o kurias baras, papildant sąskaitą nereikės rašyti naujo lapelio. Kai klientas norės atsiskaityti, nereikės jo užsakytas prekes rankioti iš kelių lapelių į vieną, nereikės “ranka” sumuoti galutinės sumos. Padavėjams nereikės nešioti į virtuvę užsakymų lapelių, o tai sutaupys daug laiko ir nereikės „stumdytis“. Todėl personalas galės dėmesį skirti klientams ir kokybiškam aptarnavimui.

Turėsite didesnes sąskaitų tvarkymo galimybes
Jeigu naudosite Presta Prekyba–R modulį galėsite sąskaitas skaidyti, apjungti, spausdinti išankstines sąskaitas ir sąskaitas faktūras.

Galėsite taikyti nuolaidų sistemą
Galėsite naudoti magnetines korteles klientų apskaitai ir nuolaidų sistemai formuoti.

Galėsite formuoti prekių ir sumų ataskaitas pagal personalą ir kitus kriterijus
Presta Prekyba - R yra sujungta su pagrindiniu Presta Servisas moduliu. Eksportuoja duomenis apie prekybą, personalą bei klientus į pagrindinę Presta Servisas duomenų bazę, kurioje vėliau šie duomenys yra apdorojami, prekės nurašomos nuo sandėlių, gaunamos pilnos ir išsamios prekybos bei personalo ataskaitos.

Duomenis bus galima perkelti į viešbučių programas
Šiuo metu automatiškai duomenis galima perkelti į Reservation Partners, Porte, Hogatex, Fidelio, New hotel viešbučio programas.

Galėsite apskaičiuoti biliardo ir kitų paslaugų laiką
Presta Prekyba – R galima naudoti biliardo laiko apskaitai. Prie kasos kompiuterio prijungiamas specialus įrenginys, kuris prie biliardo stalo šviesas uždega tik tada, kai pradedamas skaičiuoti žaidimo laikas. Galite naudoti du apmokėjimo būdus. Pirmasis -  sumokama iš anksto už žaidimą ir pasibaigus apmokėtam laikui šviesa užgęsta. Antrasis būdas kai pradėjus žaisti įjungiamas laikos skaitliukas ir užsidega šviesa, o kai klientas pabaigia partiją – tada skaitliukas stabdomas ir šviesa užgęsta. Klientas susimoka už pražaistą laiką.

Presta Vadyba
Užsakymų į namus modulis

Valdysite užsakymus internetu ir telefonu
Presta Vadyba - tai lengvai įsisavinamas modulis, naudojamas restoranų, barų, greito maisto užeigų ir kitų viešojo maitinimo įstaigų darbo vietose, priimančiose užsakymus į namus. Šis modulis padės Jūsų užsakymus telefonu ir internetu priimančiam personalui kokybiškai suformuoti užsakymą ir sutaupyti laiko.

Galėsite greitai surasti esamus klientus ir įvesti naujų duomenis
Klientų paiešką galėsite vykdyti pagal įvairius kriterijus: žodį, pavadinimą, pavadinimo dalį ir pan.

Automatiškai informuos apie užsakymą virtuvę ir barą
Šis modulis bus susietas su pagrindine duomenų baze ir galės turėti elektroninius ryšius su kitomis įstaigos darbo vietomis (virtuve, baru, administracija). Tai leis greičiau priimti užsakymą ir po užsakymo suformavimo (patvirtinimo) apie užsakymo, kuriuos reikia pagaminti, automatiškai informuos virtuvę, barą. Nereikės kelis kartus kartoti tų pačių procedūrų, sumažės klaidų tikimybė, nereikės ranka pildyti kliento pageidavimų, vaikščioti į virtuvę su užsakymų lapeliais.

Galėsite spausdinti išankstines sąskaitas
Jeigu Jūsų klientas pageidaus, galėsite atspausdinti išankstinę sąskaitą.

Duomenys bus automatiškai eksportuos į pagrindinę duomenų bazę
Šis modulis bus sujungtas su pagrindine duomenų baze ir visi įvedami nauji duomenys bus automatiškai eksportuoti į ją.

Gausite pilnas ir išsamias prekybos ir klientų ataskaitas
Ataskaitas galėsite gauti pagal skirtingus kriterijus ir skirtingais pjūviais.

Presta Lojalumas
Lojalumo taškų programa
Kai įmonėje įdiegiama lojalumo kortelių sistema, gana greitai pastebima nauda. O iš lojalumo taškų įmonė naudos gauna dar daugiau. Taškus skirtingai nei nuolaidas – klientas vėl ateis išleisti į Jūsų  restoraną, todėl taškų galima suteikti tikrai „juntamą“ kiekį nuo sąskaitos, ir tai klientai tikrai įvertins.

Sugrįžtantys klientai
Taškų rinkimas bus azartiškas ir skatins Jūsų klientus surinkti reikiamą jų kiekį ir nuolat sugrįžti į restoraną. Lojalumo taškų programa Jūsų klientus motyvuos labiau negu paprastos nuolaidos.

„Užšaldyti“ klientų pinigai
Lojalumo taškais programa „užšaldys“ Jūsų klientų pinigus. Klientai taškus kaups kai pirks Jūsų produktus, o išleis tik kai apmokės vėlesnes sąskaitas. Galėsite rankiniu būdu koreguoti klientų surinktų taškų kiekį.

Taškai išleidžiami Jūsų įmonėje
Jūsų klientai sukauptus taškus galės išleisti tik Jūsų įmonėje, kai apmokės sąskaitas.

Duomenų kubas
Profesionalus verslo analizės įrankis
Standartinės Presta sistemos ataskaitos gali  nesuteikti Jums visos verslo valdymui reikalingos informacijos. Naudodami duomenų kubų modulį galėsite sukurti specifines, individualias ataskaitas. Tai Jums padės greitai priimti profesionalius sprendimus.

Neribotos duomenų analizės galimybės
Jūs lengvai galėsite sudėlioti bet kokią duomenų atvaizdavimo formą, pagal pasirinktus pardavimų arba sandėlio likučių judėjimo kriterijus.

Greitis
Informaciją ir įvairias ataskaitas Jūs gausite akimirksniu. Net sudėtingiausių užklausų Jums ilgai laukti nereikės.

Grafinis ataskaitų pateikimas
Ataskaitas galėsite matyti įvairiomis grafinėmis formomis. Grafinis vaizdas Jums leis efektyviau stebėti verslo tendencijas ir nukrypimus.

Papildomi veiklos duomenys
Galėsite individualias ataskaitas matyti įvairias pjūviais (pagal savaitės, mėnesio dienas ir kt.).

 

Apdovanojimas
Presta -  Infobalt pripažinta geriausiu ITTE produktu "Programinės įrangos" kategorijoje

2005 m. spalio mėn. 27-28 dienomis „Infobalt'2005“ parodoje vyko konkursas "Geriausias lietuviškas ITTE produktas". Kasmetinio konkurso tikslas yra surasti ir pažymėti geriausius lietuviškos kilmės produktus, turinčius perspektyvas vidaus ir išorės rinkose, galinčius tapti pavyzdžiu kitiems gamintojams, sudaryti lietuviškiems IT produktams papildomas sėkmės galimybes. Kategorijoje „programinė įranga“ (PĮ) geriausio produkto titulas buvo suteiktas mūsų pristatytai restoranų apskaitos ir valdymo sistemai Presta.

 

 

Užklausa sėkmingai pateikta

*
*
*
*
* - privalomi laukai
Siųsti

Užklausa sėkmingai pateikta

*
Laukiu skambučio