LT EN
Pradžia

Informacija

Informacija

Simon Dardswell, CMO
sdardswell@iikosoftware.com

Pranešimas spaudai 2022 m. gegužės 26d. iiko tarptautinio verslo perleidimas. Veikla tęsiama, vadovaujant naujai bendrovei Syrve.


iiko Group sutiko perduoti savo tarptautinį verslą ir perleisti komandą, kuri bus suburta į naują nepriklausomą įmonę Syrve.


Syrve atsiradimą įtakojo iiko Group valdybos priimtas sprendimas atskirti savo veiklą Rusijoje nuo veiklos Šiaurės Europoje, Vidurio Europoje ir JAE, siekiant sutelkti dėmesį į ateities augimo galimybes.

Būsimi pakeitimai neturės įtakos programinės įrangos platformos galimybėms, ar klientų bei partnerių aptarnavimo patikimumui. Syrve paveldi intelektinės nuosavybės teises, sutartis, personalą, programinės įrangos kainodarą ir geriausią praktiką pagal esamas paslaugų teikimo sąlygas, užtikrindama paslaugų tęstinumą.

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus:

Kas yra Syrve? Kaip tai susiję su klientais EMEA?

Syrve (www.syrve.com) yra nauja įmonė, įsikūrusi ir veikianti Europoje ir JAE.

Syrve Armėnijoje įsteigė centralizuotą tyrimų ir plėtros (R&D) bei techninės pagalbos centrą, taip pat perėmė serverių prieglobos (hosting) operacijas savo Vidurio Europos duomenų centruose. Pardavimų ir klientų aptarnavimo komandos JK, Italijoje ir Dubajuje pereis prie Syrve. iiko ir Syrve įmonės vystysis
nepriklausomai viena nuo kitos.

Syrve yra nepriklausomas verslas, kurio jokiu būdu nekontroliuoja iiko Group.

Ką tiksliai Syrve gauna iš iiko ir kokiomis sąlygomis?

100% iiko tarptautinio verslo dalis bus perduota Syrve. Syrve palaikys daugiau nei 4700 klientų ir partnerių 33 šalyse, kurie anksčiau priklausė iiko.

Perduodant tarptautinę nuosavybę, intelektinės nuosavybės teisės, sutartys, darbuotojai ir geriausia praktika perduodami Syrve, kuri įsipareigoja finansuoti nuolatinį produktų kūrimą ir toliau palaikyti klientus, išlaikant tas pačias paslaugų teikimo sąlygas ir programinės įrangos kainodarą.

Kur yra Syrve IT infrastruktūra ir serveriai, kur saugomi mano duomenys?

Syrve perėmė visą tarptautinių klientų palaikymo infrastruktūrą - duomenų ir taikomųjų programų saugojimą, apdorojimą ir platinimą, įskaitant duomenų centrų veiklą Vidurio Europoje.

Platforma yra įdiegta moderniausiose ir ekologiškose patalpose, užtikrinančiose atsparumą gedimams, itin greitą apdorojimą ir saugumą.

Ar yra griežtas terminas perėjimui iš iiko prie Syrve?

Produktų, prekės ženklo, intelektinės nuosavybės teisių, sutarčių ir operacijų perėjimas jau prasidėjo. Dauguma pakeitimų yra klientams nepastebimi. Kai kurie jau baigti.

Šių metų birželio 1 d. iiko klientai už Rusijos ribų pradės matyti produktų prekės ženklo pokyčius, kurie neturės įtakos jų veiklai. Visų pirma, prisijungę prie iikoWeb jie pamatys naują programą Syrve, kuri suteikia tas pačias funkcijas ir patirtį, kad programa ir toliau veiktų kaip įprasta. Vėliau yra suplanuotas laipsniškas produktų, palaikymo aplinkos ir atsiskaitymų migravimas į Syrve.

Visą pereinamąjį laikotarpį numatoma užbaigti iki 2022 m. rugsėjo 1 d.

Kuo Syrve plėtra ir palaikymas skirsis, ar bus koks nors pokytis?

Syrve gavo sutartines intelektinės nuosavybės teises į iiko programinę įrangą, kad palaikytų esamus klientus, tuo pačiu kurdama savo intelektinę nuosavybę, kad pasiūlytų SaaS sprendimus, atitinkančius vietinius reikalavimus ir verslo modelius.

Produktų ir paslaugų vartotojo patirtis nesikeis ir neturės įtakos klientų veiklai. Be to, visos integracijos, nesvarbu, ar jas anksčiau sukūrė iiko, ar klientas, toliau veiks be jokių papildomų nustatymų.

Technologijos naudojimas veiks kaip anksčiau, o palaikymo sutartys persikels į Syrve. Syrve teiks tokio paties lygio produktus, paslaugas ir užtikrins paslaugų kokybę, kokią klientai gauna, ir nuolat ieškos būdų, kaip tobulėti. šiandien

Kokios naudos turėsiu perėjus prie Syrve?

Syrve taikys specialius mokslinius tyrimus ir plėtrą (R&D) pagrindinėms tarptautinėms rinkoms. Be to, Syrve galės užmegzti naujas partnerystes su vietinėmis technologinių paslaugų įmonėmis.

Syrve tyrimų ir plėtros bei techninės pagalbos centras ir būstinė yra regionuose, kurie gali pritraukti specialistus, susitelkusius į naujausias technologijas ir eksperimentuojančius su naujais procesais, kurie yra aktualūs viešnagės sektoriui.

Regioniniai pardavimų ir paslaugų centrai, kuriuos perima Syrve, jau ėmė sparčiai stengtis kurti išskirtinę kultūrą, tinkančią tarptautinėms rinkoms ir tapti šios rinkos novatoriais.

Užklausa sėkmingai pateikta

*
*
*
*
* - privalomi laukai
Siųsti

Užklausa sėkmingai pateikta

*
Laukiu skambučio