LT EN
Pradžia

Produktai

Duomenų kaupikliai

Duomenų kaupikliai

Duomenų kaupiklis Cipherlab 9200
Duomenu kaupiklis Cypherlab 9200
Ekonomiškas sprendimas, leidžiantis atlikti visas sandelio funkcijas. Įrenginys skirtas ir itin sudetingoms darbo salygoms, atsparumo klase IP65  
Duomenų kaupiklis Cipherlab 9700
kaupiklis Cypherlab 9700
Šis duomenų kaupiklis skirtas sandėliams, logistikai, mažmeninei-didmeninei prekybai, pramonei, servisui, visur, kur reikalingas greitas ir nuolatinis ryšys su duomenų bazėmis.
Duomenų kaupiklis M3 ORANGE PLUS
Duomeu kaupiklis M3 Mobile plius
Duomenų kaupiklis M3 ORANGE PLUS - išmaniojo telefono ir pramoninio terminalo junginys, turintis itin didelį 3.5” colio ekraną bei 3.2 megapikselių kamerą. A-GPS (Assisted Global Positioning System) sistema užtikrina greitą vietos nustatymą. O IP67 atsparumo lygmuo leidžia dirbti itin sunkiomis sąlygomis.    
Duomenų kaupiklis OPTICON OPH 3000
duomenu kaupiklis Opticon OPH 3000
Šis duomenų kaupiklis skirtas nedideliems ir vidutiniams sandėliams, parduotuvėms, restoranams, visur kur vyksta daug tikrinimų bei naudojamos duomenų bazės.
Duomenų kaupiklis Datalogic Skorpio X3
Duomenu kaupiklis Datalogix skorpio X3
Datalogic technologijos „Green Spot“, vaizdo nuskaitymo technologija, kai po nuskaitymo ant brūkšninio kodo vaizdžiai matomas žalias taškas, palengvina ir pagreitina brūkšninių kodų nuskaitymą, kas leidžia jums nuskaitymo metu patikrinti duomenis ekrane.
Duomenų kaupiklis Datalogic Falcon ™ X3 +
duomenu kaupiklis datalogic Falcon X3
Duomenų kaupiklis Datalogic Falcon™ X3 turi padidintą atsparumą aplinkai ir kritimams, pagerinta ergonomiką, bei greitą ir galingą dviejų branduolių procesorių Power³ architektūra.
Duomenų kaupiklis Datalogic Memor X3
dATALOGIC MEMOER x3
Duomenų kaupiklis Datalogic Memor X3 yra mobilusis kompiuteris, skirtas mažmeniniai ir didmeniniai prekybai.
Duomenų kaupiklis Zebra/Motorola MC3200
duomenu kaupiklis MC3200
Mobilusis kompiuteris Motorola MC3200 leis jums iš naujo apibrėžti produktyvumą ir patikimumą – naujos kartos MC3000 kompiuterių serija tai savo klasės lyderė su dar daugiau nustatymų, kurie atitiks jūsų poreikius.
Duomenų kaupiklis Zebra/Motorola MC9200
duomenu kaupiklis MC9200
Mobilusis kompiuteris Motorola MC9200 yra naujos kartos MC9000 serijos produktas kuris leis Jums dirbti be pertrauku net ir pačiomis sudėtingiausiomis aplinkos sąlygomis.
Duomenų kaupiklis MINDEO MS3590
MINDEO MS3590
 Duomenų kaupiklis MINDEO MS3590. Efektyvus, ergonomiškas ir patogus sprendimas serijinių numerių, bilietų kodų skanavimui, inventorizacijai, savitartnos užsakymų surinkimui. Registruoja įrašo datą ir laiką.

Užklausa sėkmingai pateikta

*
*
*
*
* - privalomi laukai
Siųsti

Užklausa sėkmingai pateikta

*
Laukiu skambučio