LT EN
Pradžia

Restoranų verslo valdymo sistema iiko

Restoranų verslo valdymo sistema iiko

iiko – specializuota sistema, skirta automatizuoti restoranų verslo procesus. Kasa, sandėlis, personalas, virtuvė, finansai, ataskaitos – viskas vienoje vietoje.

 

Restoranų tinklai.

Restoranu tinklai

plačiau...

 

iikoChain sprendimai skirti valdyti kompaniją, turinčią centrinį biurą ir restoranus, kurie apjungti bendra valdymo koncepcija.

 

Kompanijos veiklos analizė ir kontrolė paremta iiko sistemos konsoliduota atskaitomybe realiame laike. Centralizuotas atskirų įmonių ir restoranų valdymas, vieningos politikos ir standartų palaikymas, globalių marketingo programų realizavimas ir daugelis kitų galimybių – tai iikoChain.

 

iikoChain apjungia visų restoranų produktų užsakymus į vieną suminį dokumentą, kurio pagrindu formuoja žaliavų, pusfabrikačių užsakymus gamintojams, tiekėjams. Kai užsakymai gatavi ir patvirtinti iikoChain formuoja reikalingus apskaitos dokumentus, vežimo lapus ekspeditoriams ir kt.

 

 

Klasikinis restoranas.

klasikinis restoranas

 plačiau...

Lanksti restorano salių schema, staliukų rezervavimas pagal klientų pageidavimus, patiekalų pateikimo tvarka, kvito skaidymas pagal svečių norus ir daugelis kitų funkcijų - tai iikoTableService – profesionalus svečių aptarnavimas klasikiniuose restoranuose. Patogūs mobilūs užsakymų priėmimo prie staliukų terminalai, elektroniniai meniu – visa tai daro restoraną ženkliai patrauklesniu. Tai iikoWaiter ir iikoOrder

 

Kai tik kasoje išmušamas kvitas, žaliavos, iš kurių daromi užsakyti patiekalai, automatiškai nurašomos iš sandėlių - galima matyti esamus likučius ir savikainas, gauti ataskaitas apie pelningumus ir nuostolius. Savikainos analizė, perkamų žaliavų kainų kontrolė, sandėlio likučių kontrolė, užsakymai ir skolos tiekėjams realiu laiku – tai iikoOffice.

 

iikoSousChef padeda apskaityti, kontroliuoti patiekalų pagaminimo ir pateikimo laikus, įvertinti virėjų darbo efektyvumą ir valdyti aptarnavimo kokybę realiu laiku. Kiekvienas gamybos etapas fiksuojamas ir dokumentuojamas. „Išmanios“ technologinės kortelės, lanksti įmonės darbuotojų motyvacinė sistema leidžia pasiekti aukštų rezultatų.

 

 

Greito maisto restoranas.

 IIKO sprendimai greito maisto restoranams

 plačiau...

Labai patogus kasos darbo vietos programinis langas iikoFront, leidžia greitai aptarnauti klientus. Todėl, net ir pietų piko metu nesusidaro lankytojų eilės. Sandėlio valdymas ir apskaita, finansinės ataskaitos, personalo kontrolė ir kiti instrumentai yra kaip ir įprastame restorane.

 

  

Kavinės, barai.

 IIKO sprendimai kavinems, barams

  plačiau...

 iikoExpress – nesudėtingas, „lengvas“ sprendimas kavinukėms, barams, turintiems nedidelį meniu ir propaguojantiems greitą aptarnavimą. Kasos sistemos darbo vieta turi tik pačius būtiniausius funkcionalumus. Sandėlio valdymas ir apskaita, finansinės ataskaitos, personalo kontrolė ir kiti instrumentai yra kaip ir įprastame restorane.

 

 

Maisto pristatymas.

IIKO sprendimai maisto pristatymui

 

plačiau...

iikoDelivery dirba vieningoje iiko informacinėje sistemoje, todėl duomenys apie maisto pristatymo užsakymus pasiekiami realiu laiku: pardavimai, žaliavų ir produktų kaita sandėlyje, savikainos, patiekalų gamybos procesų stebėjimas ir daugelis kitų funkcijų.

Su iiko pagalba galima registruoti užsakymus ir telefonu, ir per restorano interneto svetainę. Sistema automatizuoja paslaugos procesus nuo kliento skambučio iki užsakymo jam įteikimo.

 

 

Užklausa sėkmingai pateikta

*
*
*
*
* - privalomi laukai
Siųsti

Užklausa sėkmingai pateikta

*
Laukiu skambučio