LT EN
Pradžia

Restoranų tinklai

Restoranų tinklai

iiko

Pelnas didėja, sąnaudos mažėja

Centralizuotas finansų, atsargų ir žmogiškųjų resursų valdymas leidžia gerokai sumažinti išlaidas ir padidinti pelną. Realaus laiko finansinės ir sandėlio ataskaitos padeda kelti verslo efektyvumą. Lyginamoji restoranų veiklos rodiklių analizė leidžia atrinkti pačius sėkmingiausius restoranus ir pagerinti jų rodiklius, taip pat padeda rasti veiklos trūkumus, kuriuos pašalinus gaunamas didesnis pelnas.

 

Reali restoranų tinklo kontrolė

Detali viso tinklo ar atskiro restorano informacija apie finansus, personalą, pardavimus, staliukų rezervacijas ir atsargas pasiekiama realiu laiku bet kurioje pasaulio vietoje. Tai gali būti užsakymas, sąskaita ar maisto pristatymas. Kiekvienas uždirbtas euras bus jūsų kontrolėje ir nė vienas išleistas centas nebus neprižiūrėtas.

 

Atkartokite savo verslą

Restoranų tinklo aptarnavimo standartai, naujos kainos ir specialūs pasiūlymai siunčiami akimirksniu iš centrinio biuro į visus valdomus restoranus ir įsigalioja automatiškai nurodytu laiku. Automatinis ateinančių užsakymų iš restoranų surinkimas, užduočių gamybai formavimas ir pagamintos produkcijos išvežimas į atskirus restoranus leidžia efektyviai kontroliuoti gamybos taškus.

 

Logistika ir centralizuotas produkcijos paskirstymas

Automatinė apskaitos duomenų konsolidacija leidžia jums efektyviai sumažinti veiklos sąnaudas ir pradėti naujus projektus. Turint žinynus, receptūras ir standartus bet kuriame pasaulio krašte galima ypač greitai paleisti naują jūsų tinklo restoraną arba padėti tai padaryti jūsų franšizės partneriams.

 

Funkcionalumas

 

 Restoranų tinklo centrinis biuras

 Gamybos ir platinimo infrastruktūra, logistika

 Atskiri restoranai

 

Užklausa sėkmingai pateikta

*
*
*
*
* - privalomi laukai
Siųsti

Užklausa sėkmingai pateikta

*
Laukiu skambučio