LT EN
Pradžia

Restoranai

Restoranai

IIKO sprendimai restoranams

 

 

Daugiau pelno

iiko padidina restorano pelną kartais net du ar tris kartus. Pirma, tai pasiekiama mažinant išlaidas, optimizuojant darbo užmokestį ir radikaliai „nukerpant“ sąnaudas, susijusias su darbuotojų nesąžiningais veiksmais. Antra, pelnas didėja ir dėl patenkintų lojalių klientų, kurie atsiveda dar ir savo draugus.

 

Daugiau svečių

iiko efektyviai pritraukia ir išlaiko svečius naudodama lojalumo sistemas, patogią staliukų rezervavimo sistemą, nurodančią net specialius svečio pageidavimus ir informuojančią apie tai padavėją, unikalų sprendimą restorano salės muzikai valdyti, inovatyvų mechanizmą svečių bendruomenei formuoti ir t. t.

  

Daugiau skaidrumo versle

iiko suteikia vadovams aiškų jų verslo vaizdą. Visi verslo procesai integruoti į vientisą informacinį bloką. Kiekviena sąskaita, kiekvienas prekių pajudėjimas ir kiekvienas darbuotojo veiksmas yra aiškiai matomi prisijungus nuotoliniu būdu dėl vaizdo stebėjimo funkcijos. Kad ir kur būtumėte – savo restoraną visada kontroliuosite.

  

Labiau motyvuoti personalą

iiko moko ir išlaiko geriausius darbuotojus, motyvuoja juos siekti geriausių rezultatų, o apsileidusiuosius skatina tapti geresniais arba palikti komandą. iiko yra teisingas ir profesionalus vadovas, kuriuo pasitiki ir patyrę, ir nauji jūsų komandos nariai. iiko moko jūsų darbuotojus, kontroliuoja juos, o geriausiems darbuotojams pagal sukurtas skatinimo programas leidžia uždirbti daugiau. Galiausiai jūsų pajamos taip pat didėja.

 

Funkcionalumas

 

iiko padavėjoms ir restorano administratoriams

 iiko barmenams ir kasininkams

 iiko salės vadybininkams

 iiko virtuvės šefui

 iiko apskaitininkui

 iiko vadovams

Užklausa sėkmingai pateikta

*
*
*
*
* - privalomi laukai
Siųsti

Užklausa sėkmingai pateikta

*
Laukiu skambučio